Harjumaa

Velt Motocenter 
Pärnu mnt 139e/11, Tallinn 11317

Telefoninumber : +372 56500509
Kodulehekülg : www.veltmotocenter.ee

Velt Motocenter alustas tegevust 05. aprill 2005.
Tegeleme CFMOTO, Yamaha, Vespa, Kawasaki, Benelli, Beta, MV Agusta, Suzuki mootorrataste, ATV-de müümise- ja hooldamisega.
Pakume varuosi ja kulutarvikuid.
Oleme Euroopa margiesinduste ametlik edasimüüja Eestis. Samuti tihedas koostöös Eesti tunnustatud motoettevõtetega Motodepoo, Ramo, Motohobi jt. Oleme Sulle usaldusväärne  ja jätkusuutlik partner.
Lisaks pakume laias valikus sõiduvarustust, kiivreid, lisaseadmeid, sidevahendeid, matkavarustust ja parimaid sõiduriideid maailmas laialt kasutust leidnud kaubamärkidelt – Spidi, XPD, Macna, Suomy ja HJC.
Velt Motocentri keskused asuvad Tallinnas ja Tartus. Ootame Sind- ja Sinu motohuvilisi sõpru meie keskuste kaubavalikuga tutvuma, mis uueneb pidevalt. Sind teenindab professionaalne kollektiiv, kes on ka ise suurte kogemustega endised võidusõitjad või tänavasõitjad.

Stenolink Motokeskus OÜ
Paldiski mnt 229a, Tallinn 13520
E-R: 09:00-18:00, L: 10:00-14:00

Telefoninumber : +(372) 655 73 60
Fax : +(372) 682 53 61
Kodulehekülg : www.stenolink.ee
Stenolink Motokeskus on asutatud 2004. aastal. Alates 2005. aastast alustasime Taiwani ja Hiina mototehnika ja varuosade importimist Eestisse. Omame esindusõigust Taiwani kvaliteet mototehnika tootja Standart Motor Corp (SMC) tootevalikule.
Lisaks leiate meie tootevalikust veel CFMoto, Kingway, Kazuma, Fuxin ja paljude teiste tootjate rollereid, pocketbiked, ATVd.
Stenolink Motokeskuses asub ka meie uus ettevõte CN-Parts.com, mis tegeleb varuosade maaletoomise, hulgi- ja jaemüügiga.
Meie juures saab soodsalt teostada ka mototehnika hooldust ja remonti.

Ida-Virumaa

Banneks OÜ
Pargi 25, Jõhvi, 41537

Telefoninumber : +372 5666 4700 – Kaupo
Telefoninumber : +372 5665 2952 – Kalev
Kodulehekülg : www.banneks.ee

2009. aasta märtsis avasime Jõhvis motopoe, kust motohuviline leiab endale kõik vajaliku.
Lähtume igapäevatöös ja kaugemate sihtide seadmisel lihtsast põhimõttest: toote ja teenuse kvaliteedi parim mõõdupuu on rahulolev klient.
Pingutame selle nimel, et pakkuda Teile kvaliteetset ja mitmekülgset tootevalikut vastavalt Teie vajadusele.
Asjatundlikku, kiiret ja viisakat teenindust.
Sobivaid tingimusi hindade, tarnetähtaegade, mõõtude osas.
Kohtumiseni meie müügiplatsil.

 

JärvamaaTatoli_logo

Tattoli AS Mäo Müügiesindus
Mäo, Paide Vald

Telefoninumber: +372 389 3400
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Läänemaa

Janmar Transport OÜjanmar
Tehnika põik 4, Ridala vald, Läänemaa

Telefoninumber : +372 53300193 Janek Soidla
Telefoninumber : +372 56988099 Marek Kroon
Kodulehekülg : www.janmartransport.ee

JanmarMoto on asutatud 2006. aasta novembris. Meie põhiliseks tegevusalaks on mootorrataste/ ATV’de müük, hooldus ja remont.
Pakume oma klientidele kvaliteetset ning personaalset teenindust ning kasulikke operatiivseid lahendusi! Püüame alati arvestada kliendi soove ja võimalusi.
Kuna tegeleme ise motospordiga siis oleme endale eesmärgiks seadnud motospordi arendamise Läänemaal, seda eriti noorte seas.

Lääne-Virumaa

Varsta Tarvikute OÜVarsta Tarvikute OÜ
Narva 29, Rakvere 44311

Telefoninumber : +372 3255461
Telefoninumber : +372 3255463
Fax : +372 3255464
Kodulehekülg : www.varsta.ee

Meie tegevusalaks on mootorsõidukite, mototehnika varuosade ja varustuse müük.
Teostame ka mototehnika remonti ja hooldust.
Meie missioon on müüa seda, mida klient vajab, pakkuda kliendile vaid parimat ja teha seda kõike kiirelt.

Põlvamaa

Raudnagel OÜraudnagel
Kuuse 5, Põlva 63308

Telefoninumber : +372 799 88 99
Kodulehekülg : www.raudnagel.ee

 

Pärnumaa

Pärnu Motopood
Pärnu MotopoodRiia mnt.129a, Pärnu

Telefoninumber : +372 56659044
Kodulehekülg : www.parnumoto.ee

Pärnu suurim ja parim motopood.
Valikus suur valik mootorrattaid, rollereid ja ATVsid.

Saaremaa

Autofrend OÜ autofrend
Talli 2, Kuressaare 93815

Telefoninumber : +372 453 12 12
Kodulehekülg : www.autofrend.ee

Autofrend OÜ on 2002. aastal asutatud kohalikul kapitalil tegutsev ettevõte.
Ettevõttel on kolm põhisuunda:
– Mototehnika, varuosade ja varustuse müük, motoremont
– Akude müük sõidu- ja veoautodele, traktoritele, motoakud
– Autovaruosade, tarvikute ja haagiste müük

Autovaruosadest oleme spetsialiseerunud sõidu- ja paketiauto keredetailidele (tuled, plekid, stanged, peeglid, radiaatorid jne.)
Teostame autoklaaside vahetust – tellimisel 24h jooksul. Müüme automargikohaseid haakekonkse, karterikaitsmeid ja logareid. Kohapeal suur valik BRENTEX autohaagiseid ja palju erinevaid haagiseid ATV-dele.

Alates 2004a. alustasime motorollerite müügiga. Aastast-aastasse on mudelivalik laienenud ning käesolevaks ajaks oleme tõusnud Saaremaal kõige suurema valikuga motokaupade müüjaks. Oleme palju panustanud sõiduvarustuse, eelkõige krossi- ja endurovarustuse müügile. Müüme põhiliselt keskmisse hinnaklassi kuuluvaid kaupu, tegemata seejuures allahindlust kvaliteedi osas. Omame kohapeal suurt varuosade ja lisavarustuse valikut nii Hiina päritolu, kui muu maailma mototehnikale. Käesoleval ajal ongi motondusega seonduv meie peamine tegevus ja arengusuund, mis aasta aastalt kasvab.
Motoservices teostame hoolde- ja remonttöid kõikidele rolleritele, mootorratastele, ATV-dele olenemata margist ja päritolumaast. Samuti teostame garantiihooldust paljudele teiste poolt müüdud tehnikale.
Alates 2008a. oleme YAMAHA ja CFMOTO esindajad Saaremaal, alates 2009 esindame KEEWAY, APRILIA ja kõiki PIAGGIO grupi kaubamärke. Alates 2012a. esindame MICROCAR ja Due mopeedautosid ja BENELLI motorollereid. Meie poole võib pöörduda kõigis hoolduse, remondi või varuosade küsimustes. Samuti oleme ametlik garantiihoolduse teostaja eelpool loetletud markidele.
Omame pikaajalisi otsekontakte motokaupade maaletoojatega, samas toome osa kaupadest ise Eestisse. Seega oleme saavutanud pikaajalise kogemuse ja stabiilse kvaliteedi pakutavate kaupade osas.

Kui olete otsustanud rolleri, mootorratta, ATV või Mopeedauto meilt osta, ei pea te muretsema järelhoolduse või võimalike vajaminevate varuosade pärast. Siiani pole veel keegi oma soovidega üksi jäänud. Meie juba 12-aastane kogemus tõestab seda!
Kohtumiseni – Autofrend kaupluses või meie kodulehe vahendusel!

Tartumaa

Motohobi ATV logoMotohobi OÜ

Kassisilma tn 6 Räni alevik, Kambja vald Tartumaa 61708

E 9:30 – 18:00
T-R: 09:00-18:00, L: 10:00-14:00

Telefoninumber : +372 749 3391
Fax : +372 749 92 33
Kodulehekülg : www.motohobi.ee

Motohobi OÜ alustas oma tegevust motokaupade jae- ja hulgimüüjana 2005. aastal, 2007. aasta alguses alustas Motohobi CFMOTO kaubamärgi tutvustamise ja esindamisega Eestis ning 2014. aastaks on CFMOTO kaubamärki kandvad ATV-d maanteeameti andmetel enim registreeritud ATVd Eestis.
CFMOTO on tuntust kogunud Eestis, Euroopas, Austraalias ning Venemaal.
Sõidukitel on suur lisavarustuse võimalus: lumesahad, hooldusniidukid, väetisekülvikud, liivapuisturid, metsaveohaagised, kuni ühe tonnise kandejõuga kallutavad haagised, erinevad rippsüsteemid ning roomikud.
Loomulikult ei puudu tootevalikust ka mugavusvarustus: käepideme soojendused, tuuleklaasid, käekaitsmed, Xenon ja LED laternad, lisakohvrid ja palju muud.

Velt Motocenter
Turu tn 32b, Tartu

Telefoninumber : +372 53292906
Kodulehekülg : www.veltmotocenter.ee

Velt Motocenter alustas tegevust 05. aprill 2005.
Tegeleme CFMOTO, Yamaha, Vespa, Kawasaki, Benelli, Beta, MV Agusta, Suzuki mootorrataste, ATV-de müümise- ja hooldamisega.
Pakume varuosi ja kulutarvikuid.
Oleme Euroopa margiesinduste ametlik edasimüüja Eestis. Samuti tihedas koostöös Eesti tunnustatud motoettevõtetega Motodepoo, Ramo, Motohobi jt. Oleme Sulle usaldusväärne  ja jätkusuutlik partner.
Lisaks pakume laias valikus sõiduvarustust, kiivreid, lisaseadmeid, sidevahendeid, matkavarustust ja parimaid sõiduriideid maailmas laialt kasutust leidnud kaubamärkidelt – Spidi, XPD, Macna, Suomy ja HJC.
Velt Motocentri keskused asuvad Tallinnas ja Tartus. Ootame Sind- ja Sinu motohuvilisi sõpru meie keskuste kaubavalikuga tutvuma, mis uueneb pidevalt. Sind teenindab professionaalne kollektiiv, kes on ka ise suurte kogemustega endised võidusõitjad või tänavasõitjad.

Mate AS
Turu 45B, Tartu 50106Mate as
E-R 19:00 – 18:00, L 10:00 – 14:00

Telefoninumber : +372 7402100
Kodulehekülg : www.motoroller.ee

AS Mate alustas oma tegevust 1992. aastal jae- ja hulgikaubandusettevõttena ning on Eesti kapitalil põhinev eraettevõte.
Meie põhitegevuseks on aia- ja metsatehnika ning tööriistade müümine. Meie kaubavalik on lai ja mitmekülgne – lisaks eelnimetatule pakume ka mototehnikat, vabaaja kaupu ning tooteid, mida vajad oma igapäevaelus või ettevõtmistes.

Koostööpartneriteks, kelle tooteid Eestisse toome, on mitmed maailmas tuntud ettevõtted:
– aastast 2007 esindame Saksa firmasid C. Jul. Herbertz GmbH, mis tegeleb nugade ja vabaaja toodetega ning käsi- ja survepritside tootjat GLORIA;
– aastast 2010 esindame Rootsi terituskäiade tootjat TORMEK.

Aastast 2013 oleme STIHL ja VIKING esinduskauplus, samas nende kaubamärkide toodete müügiga tegeleme juba üle 20. aasta.
Aastast 2014 kuulume Aiatehnika Ekspertide gruppi, mis on Eesti üks suurimaid aiatehnikat pakkuvaid müügivõrke.
Meie kaubavalikus on esindatud tooted maailmas tuntud ettevõtetelt:
AL-KO, CUB-CADET, ECHO, FISKARS, FOLF-GARTEN, GARMIN, GLORIA, KÄRCHER, LOWRANCE, METABO, MTD, STIHL, TORMEK, VIKING, YARD-MAN, CF-MOTO ja paljud teised.

Lisaks pakume nii meilt ostetud kui ka mujalt soetatud tööriistadele ja tehnikale, nt mootorsaagidele, muruniidukitele, trimmeritele, hooldus- ja remonttöid ning teritusteenust.
Kui vajate rendiabi mõne aia- või metsatehnika seadme osas, siis võib samuti pöörduda meie poole!

Soovime oma klientidele pakkuda mugavat ostukogemust ja asjalikke nõuandeid. Oleme alati valmis vastama küsimustele meie müüdavate toodete kohta – meile on oluline, et leiaksite just teile vajaliku kauba. Suuremate koguste puhul anna oma soovist teada ja me leiame lahenduse!

 

Viljandimaa

Viljandi Motokeskus OÜ
Oja tee 2A, Viljandi 71017

Telefoninumber : +372 56 50 6096
Kodulehekülg : www.motokeskus.eu

Võrumaa

MehkaMehka AS
Vabaduse 4b,  Võru

Telefoninumber : +372 782 8250
Telefoninumber : +372 53028575
Kodulehekülg : www.mehka.ee

Ettevõte on asutatud 1992.a. ja tegelenud algusest peale metsa- ja aiatööriistade müügi, hoolduse ja remondiga. 1995. aastast hooldame ja remondime ka suuremat metsatehnikat (metsatõstukid, kokkuveo traktorid ja harvesterid). Teenindame kliente neljas müügikohas – Võrus, Valgas ning Otepääl.