Motohobi ATV logo

Motohobi OÜ alustas oma tegevust motokaupade jae ja hulgimüüjana 2006 aastal.

Motohobi OÜ poolt maaletoodavatest kaubamärkidest tuntumad on CFMOTO, SMC (Standard Motor Croup), Baotian, Keeway/Benelli, GoldenBaby tehaste poolt toodetud maastiku ja hobisõidukid ning mootorrattad.

Lisaks maastiku ja hobisõidukitele leiab meie tootevalikust ka motorollerid ja väikelastele mõldud elektriautosi, elektri jõul liikuvaid mootorrattad ja loomulikult ka nende kulu- ning varuosi.

Motohobi OÜ pakub laias valikus varuosi pea kõikidele Eestis enamlevinud maastikuakusõidukitele, motorolleritele, mootorratastele ning isegi mootorkelkudele.Samuti teostame hoolde ja remonttöid moto ja hobitehnikale. Motohobi hooldemeistrid on pikaajalise töökogemusega ja eriti kogenud just Aasiast pärit sõidukite hooldamise ja remnttööde osas.

Eriti suures valikus on meie kaupluses kohapeal saadaval varuosad Hiinas/Taiwanis toodetud moto ja hobitehnikale kuid pakume ka laias valikus Euroopast pärit mototehnika varuosi.

Meie tootevalikust leiab ka Eesti tootjate poolt toodetud lisaseadmeid ja varustust neljarattalistele maastikusõidukitele.
Enamik meiepoolt pakutav maastikusõidukite lisavarustus on toodetud just Eestis, meie klientide vajadusi silmas pidades ja pikaajalistest kogemustest lähtuvalt.

Kiirühendustega vastupidavad lumesahad, hooldusniidukid, randaalid, äkked, kõikvõimalikud haakeseadmed ja haagised, põhjakaitsmed, kaitserauad, pakiraami kohvrid ja kastid ning palju-palju muud.

Praktiliselt kõiki meiepoolt pakkutavaid sõidukeid, varustust, varuosi ja suuremaid remonnttöid on võimalik osta ka järelmaksuga.

Järelmaksu pakume koostöös: LHV-Pank, Cofi AS, SVEA AS, ja UNO järelmaksu abil,
Lisaks saame pakkuda ka liisinguid koostöös läbi Swedbank Liising AS ja SEB Liising AS-i

Motohobi töötajad ja kontaktandmed:

Ettevõtte nimi:
Ettevõtte aadress:
Telefon:
e-mail:
Motohobi OÜ
Kassisilma tn 6 Räni alevik, Kambja vald Tartumaa 61708
+372 749 3391
info(at)motohobi.ee

 

Lugupidamisega,
Teie Motohobi