Laste ATV

Motohobi motokeskusest leiate
suurima ja parima valiku laste ATV -sid.

Oleme valinud välja parima hinnaga ja kõige töökindlamad laste ATV-d, mida oma motokeskuses müüme.
Meie müügimeeskond oskab anda igati nõu ja seletada lahti kõik pisiasjad mida sõidukit ostes peaks teadma.
Remont ja hooldus on võimalik hiljem teostada Motohobi hooldusmeeskonna profesionaalsete mehaanikute poolt Kassisilma tn.6, Tartu.

Motohobist leiab laste ATV-sid alates kolmandast eluaastast kuni teismeeani välja. Kogu meie tarnitav kaup on eelnevalt kontrollitud ja testitud. Laste mudelite valikul oleme teinud optimaalse valiku silmas pidades hinda, töökindlust ja kogemust. Valikus on vaid ketaspiduriga sõidukid, kuna trummelpidurini lapse käsi tavaliselt ei ulatu. Samuti on füüsiliselt raske pidurilinki vajutada ning sõitmine ei ole seljuhul turvaline. Ketaspiduriga ATV on lapsele igaljuhul kindlam valik, kuna jalaga piduripedaali vajutamine on tunduvalt kergem.

Kuidas ära tunda head ATV-d ?

Sõiduki esiosa tuleb tõsta maast umbes 50 – 60 cm kõrgusele ning seejärel alla kukutada. Kuuldes mõnusat pehmet mütsu tähendab, et amordid töötavad, liigendid on korras ja ATV on komplekteeritud korralikult. Sellise sõiduki puhul võib kindel olla, et see kestab Teil pikemat aega.

Turvavarustus lastele ATV-ga sõitmisel!

Turvavarustus ATV-ga sõitmisel on väga oluline. Kiiver on tänapäeval enesestmõistetav ja hädavajalik turvavarustus. Meeles peab pidama, et jalgratta kiiver ei ole ATV kiiver! Ära luba kunagi last sõitma lühikeste riiete ega lahtiste jalanõudega. Selga tuleb panna pikad riided vastupidavast tugevast materjalist. Kui on soetatud spetsiaalne sõiduriietus tuleb kindlasti sellega sõita. Jalga kinnised jalanõud ning kindad kätte. Turvavarustus on väga oluline ning selle arvelt kokku ei tohiks kindlasti hoida.

Samuti on väga olulisel kohal järelvalve! Last ei tohiks üksi lubada ATV-ga sõitma, kuna õnnetus ei hüüa tulles.
Alati tuleks hoida sõitmisel silma peal ning vajadusel lapsele näidata ohutut sõidustiili.

Täpsem info ATV-de registreerimise kohta Maanteameti kodulehelt.