Kuumakse al. 24.76  / 60 kuud

Grill Dreamfire Kamado Friendy XL

,

  799.00 

  SAADA PÄRING

  Tootekood: 15699 Kategooriad: , Silt:

  Dreamfire Friendy XL sobib koduaedadesse ning restoranidele, baaridele või cateringidele. Sellega on võimalik valmistada näiteks 10-14 sisefileetükki korraga, mis on piisav suurema perekonna jaoks, kellel käivad ka sõbrad tihti külas või kes soovib korraga valmis teha suurema koguse toitu (12+ inimest). Sobib ka restoranide ning catering teenuse pakkujate kasutusse. Toode sisaldab roostevabast terasest jalgu ja tumedast puidust töötasapindasid tarvikute riputamiseks mõeldud konksudega. Grillimisala läbimõõt 51,5cm.

  Dreamfire Kamado Friendy keraamilise grilli kasutusvõimalused on pea lõputud, mis teeb ta kõige universaalsemaks toiduvalmistamise vahendiks sinu õuel. Dreamfire® Kamado Friendy asendab tavalist grilli, suitsuahju, pitsaahju ning tavalist ahju. Valmista mugavalt steike, fileesid, tervet kana, pitsat, pirukaid, leiba või kasvõi kooki.

  Dreamfire Kamado Friendy paks keraamiline korpus hoiab endas toidus peituva niiskuse ja söest tuleva suitsu jättes toidu eriti pehmeks ning maitsvaks. Tänu paksule keraamikale on Dreamfire® Kamado Friendy keraamiline grill sobilik kasutamiseks kasvõi südatalvel.

  Dreamfire Kamado Friendy hoiab ühtlast temperatuuri tundide kaupa ilma, et grilli tuulutusavasid peaks vahepeal reguleerima – suitsuta näiteks suitsusinki või valmista rebitud liha 7-10h muretult. Hermeetilisus ja lihtne õhuavadega kuumuse reguleerimine säästab ka kordades rohkem grillsütt kui tavagrillid. Tänu ovaalsele kujule suunduvad õhuvoolud küpsetamiseks ideaalses suunas.

  Kamado grillist natuke lähemalt- Arheoloogid on leidnud 4000 aasta vanuseid savist anumaid, mis arvatakse olevat Kamado grillide eelkäijad. Alates sellest ajast on grillid palju muutunud: lahtikäiv kaas, ventilatsiooniavad ning kütmiseks on puidu asemel hakatud kasutama puusütt. Nimi “kamado” tähendab Jaapani keeles ahju või küpsetuspinda.

  Toode sisaldab:

  Roostevabad jalad koos ratastega (2tk lukustatavad)

  Keraamiline korpus

  Keraamiline tulering ja tulease

  Termomeeter (kaane sees)

  Roostevabast metallist grillrest

  Tumedast puidust küljelauad konksudega tarvikute riputamiseks

  Suurenda oma küpsetuspind kahekordseks Dreamfire Lux XL süsteemiga.

  Grillid, tootekood: 15699

  Tootja:

  Shopping Cart
  Scroll to Top