GOES ATV
TERROX 400

GOES TERROX 400L | ATV

GOES ATV-dele kehtib 3 aastane või 6000 km läbisõidupiiranguga tehasegarantii. Samuti on võimalik uue sõiduki soetamisel juurde osta ka 1 või 2 aastane lisagarantii, millele kehtivad tavagarantii tingimused! Lisagarantii on võimalik hankida 1 kuu jooksul sõiduki soetamise hetkest. Kõik garantiitingimused ning kõik sõidukiga seonduv selgitatakse sõiduki üleandmise juurde kuuluvas instruktaažis.

GOES on ülemaailmne ATV tootja, mille eesmärk on pakkuda parimat kvaliteedi ja hinna suhet. Prantsuse brändi edu võtmeks on oma ala tippudest koosnev meeskond, mis suudab limiite ületada ning seada uusi standardeid. GOES ATV-d on väga vastupidavad ning pettumust ei valmista!

TERROX 400 mudelit viib edasi 400 cc, vedelikjahutusega DOHC bensiinimootor, mis võib suurte kubatuuridega ATV-de kõrval tunduda lahja, kuid igapäeva tööde tegemiseks on 400 cc just paras! ATV mootori võimsuseks on 20.7 kW ehk 28 hj, mis tähendab, et TERROX 400 on piisavalt võimekas abimees koduste tööde juures ning sellega on mureta võimalik vedada haagist või lükata koduõu lumest puhtaks., ATV eesotsast leiab baasvarustusse kuuluva võimeka tõmbevintsi, millele võib leida otstarvet koduste tööde juures  ( näiteks suurte okste liigutamiseks või kändude eemaldamiseks ). Samuti võib vints otstarvet leida ka pikkadel retkedel või koguni jahipidamisel. Pikemaid retkesid võimaldab 14 liitrine kütusepaak, tänu millele pole vaja üleliia tihti sõidukit tankida.

GOES ATV-de puhul üks ühistest omadustest on ülimalt mugav sõit. Seda võimaldavad suuresti topelt õõtshoobadega sõltumatu vedrustus ning CVTech variaatorülekanne. Lisaks sõidumugavusele hiilgab ATV ka kasutusmugavuse poolest – nimelt on ATV-k vajalikud nupud kõik juhtraual ning lihtsasti kasutatavad. Juhtraualt võib leida nupu vintsi sisse-välja kerimiseks ning ka lihtsamate funktsioonidega nuppe – näiteks tulede lülitamine või helisignaali kasutamine. Mugavuse edendamiseks on ATV-le paigaldatud ka USB pesad, millega on võimalik telefoni või muid nutiseadmeid hõlbsasti laadida.

TERROX 400 on saadval ühe- ja kahekohalisena ning baasvarustusse kuulub ka kaasreisija seljatugi ning käepidemed ATV baasvarustusest võib veel ka leida pakiraamid, millele on võimalik kohvreid paigaldada. Suurepärase pidamise ning võimekuse maastikutingimustest tagavad 25-tollised maastikurehvid, mis saavad hakkama ka liivasel pinnasel.

GOES TERROX 400 näol on tegemist ülimalt vastupidava ning mitmekülgse ATV-ga, mis ei jäta sind hätta mistahes olukorras. TERROX on kindel valik!

TERROX 400L ATV

CFMOTO CFORCE 520L ATV SVG

GOES ATV nimes olev “L” tähistab kahekohalist sõidukit. TERROX 400L mudeli baasvarustusse kuuluvad ka kaasreisija käetoed ning seljatugi. Mudel on saadaval T3b kategooria sõidukina. 

TERROX 400L mudeli EU tüübikinnitused ja värvitoonid

T3b

Baashind alates: 4990 €

Värvid: hall, must

ATV TERROX 400 tehnilised andmed

Goes logo

GOES TERROX 400 FOTOD

Shopping Cart
Scroll to Top