GOES ATV
TERROX 500

GOES TERROX 500L | ATV

GOES ATV-dele kehtib 3 aastane või 6000 km läbisõidupiiranguga tehasegarantii. Samuti on võimalik uue sõiduki soetamisel juurde osta ka 1 või 2 aastane lisagarantii, millele kehtivad tavagarantii tingimused! Lisagarantii on võimalik hankida 1 kuu jooksul sõiduki soetamise hetkest. Kõik garantiitingimused ning kõik sõidukiga seonduv selgitatakse sõiduki üleandmise juurde kuuluvas instruktaažis.

GOES on prantsuse päritoluga ATV-de tootja, mis on seadnud eesmärgiks tuua turule ATV-d, mille hinna ja kvaliteedi suhe teeb konkurentidele silmad ette! Seetõttu on nüüd ilmavalgust nägemas TERROX 400 ning TERROX 500 ATV mudelid. Nende ATV-de taga on suur meeskond, mis koosneb oma ala spetsialistidest, seega pole hirmu, et kvaliteet kannataks.

TERROX 500 ATV mudelil on 495 kubatuuriga mootor, mis võib esmapilgul tunduda küllaltki väiksena, kuid igapäevaste tööde tegemiseks – lume lükkamine, kerghaagise vedamine – on selline võimekus täiesti piisav. Samuti pole ka probleemiks metsaradadel või muul pinnasel seiklemine ning kaasa võib võtta ka kaaslase. Mootori võimsus on 25.5 kW ehk 34 hj, mis koostöös elektrilise sissepritse süsteemiga pakub optimaalset ning sujuvat jõudlust.  Ei tasu mainimata jätta ka CV-Tech variaatori olemasolu, mis muudab käiguvahetuse kiireks ja sujuvaks. 14-liitrine kütusepaak võimaldab pikki töötunde!

ATV baasvarustuse hulka kuulub 1290 kg tõmbejõuga elektriline tõmbevints, mis võib olla suureks abimeheks kodustel töödel või hoopiski päästjaks, kui tuleb ette olukord, kus sina või su kaaslane on muda sisse kinni jäänud. Vints leiab samuti kasutust ka jahipidamisel. Baasvarustuse hulgast võib veel leida ka pakiraamid, millele on võimalik hõlbsasti kohvrit kinnitada ning kaasreisija seljatugi ja käepidemed pakuvad mugavust ja turvalisust!

Kõik vajalikud nupud on lihtsaks kasutuseks toodud juhtrauale. Juhtraual on võimalik sisse ja välja lülitada tulesid, kasutada helisignaali, kerida vintsi või vahetada veoskeemi ( 2WD / 4WD ).

Suurepärase maastikusuutlikuse eest kannavad hoolt 25-tollised sügavamustrilised maastikurehvid, mis ei jäta sind hätta ka karmimal pinnasel sõites. Lisaks sellele on ATV-l topelt õõtshoobadega vedrustus, mis lisaks mugavale sõidule tagab ka turvalisuse ja vähendab külili vajumise ohtu.

TERROX 500 on saadaval kahekohalisena 500L mudelina ning kahes erinevas värvitoonis. ATV saab tänavalegaalselt arvele võtta T3b kategooria sõidukina, millisel juhul on maksimaalne lubatud sõidukiirus 60 km / h.

TERROX 500L ATV

CFMOTO CFORCE 520L ATV SVG

GOES ATV nimes olev “L” tähistab kahekohalist sõidukit. TERROX 500L mudeli baasvarustusse kuuluvad ka kaasreisija käetoed ning seljatugi. Mudel on saadaval T3b kategooria sõidukina. 

TERROX 500L mudeli EU tüübikinnitused ja värvitoonid

T3b

Baashind alates: 5390 €

Värvid: hall, must

ATV TERROX 500 tehnilised andmed

Goes logo

GOES TERROX 500 FOTOD

Shopping Cart
Scroll to Top