Kuumakse al. 151.09  / 60 kuud

CFMOTO CFORCE 450L | ATV

,

Mootor 400cc SOCH, EPS roolivõimendi, 2WD / 4WD / 4WD LOCK, CV-Tech variaator, värvus Must

  • tõmbevints 1290 kg
  • LCD paneel
  • plekkvelg 12 tolli
  • mahukad pakiraamid
  • haakekonks
  • kaasreisija iste seljatoega
  • tänavalegaalne – T3b
  • garantii 3 aastat või 3000km

6,090.00 

SAADA PÄRING

Tootekood: CF400ATR-3L-EPS-S-BLACK Kategooriad: , Sildid: ,

CFORCE 450 on CFMOTO kahekohaline tänavalegaalne 400. seeria ATV. Tegemist on 4×4 veoskeemi omava tänavalegaalse maastikusõidukiga, millel on võimas 400 cm3 töömahuga Boschi sissepritse toitel töötav ühesilindriline bensiinimootor. Tehasetähise CF450L näitab, et tegemist on CFMOTO (CF) 450 (400) seeria sõidukiga ning tähise lõpus olev “L” tähendab, et tegemist on „Long“ ehk pika versiooniga. Täpsustatult on tegu tänavalegaalse kahekohalise maastikusõidukiga. Sõiduk on sobilik nii matkasõiduks kui lumekoristuseks. CFMOTO CFORCE sõidukid on vastupidavad, kergelt juhitavad ning hea läbivusvõimega ning sealjuures väga nägusa disainiga. CF450 seeria sõiduk on läbi aastate olnud enimmüüdud ATV mudel Eestis ning on ka Euroopa arvestuses vähemalt TOP 3me hulgas.

CF450 seeria sõiduki populaarsus on tingitud väga paljudest näitajatest ja otsest pingerida siin tähtsuse järjekorras välja tuua ei saa. CF450 seeria sõidukite puhul on tegemist kvaliteedi, disaini ja vastupidavusnäitajate poolest väga kõrgelt hinnatud mudeliga mida on heaks kiitnud ka enamus Eestis tegutsevaid ATV-de renditeenusega tegelevaid ettevõtteid. Vähemtähtsaks ei saa pidada ka sõiduki soetusmaksumuse, järelteeninduse ning varuosade saadavus näitajaid. CFMOTO kaubamärk on Eestis olnud saadaval alates 2006 aastast ja selle enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestisse müüdud enam kui 7000 CFMOTO kaubamärki kandvat sõidukit.

Mootor : vedelikjahutusega, ühesilndriline 400cm3 töömahuga bensiinimootor.
Veoskeem : tagavedu läbi diferentsiaali / elektriliselt lukustatav tagavedu / elektriliselt lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu.
Käiguvahetus : automaat – CV-Tech variaator.
Pidurid : hüdraulilised 4x ketaspiduriga, 4 ratta pidurdussüsteem / seisupidur.
Vedrustus : 4x sõltumatu (õliamortisaatorid).
Garantii : Tehase garantii 3 aastat või 3000km.

CFORCE 450L seeria sõiduki põhivarustusse kuulub:

* mahukad pakiraamid sõiduki ees- ja tagaosas,
* tänavalegaalse sõiduki tüübikinnitus T3b,
* terastrossiga, 1290 kg tõmbejõudu omav elektriline tõmbevints,
* haakekonks,
* haagise tulede pistik,
* 25 tolli kõrgusega sügavamustrilised madalsurve rehvid,
* 12 tolli terasveljed,
* kaasreisija seljatugi,
* kaasreisija käepidemed pakiraamil.
T3b laiend mudelinime lõpus tähendab, et sõidukit on tänavalegaalne ning registreeritav tänavalegaalse ATV ehk Väiketraktor.
Väiketraktori registreeritud ATV jutimiseks on vajalik kehtiv B kategooria juhtimisõigus ning selle lubatud suurim liikumiskiirus on 60 km/h.
T3b tüübikinnitust omav tänavalegaalne ATV on toodetud tootja poolt vastavalt EU167 / EURO 4 nõuetele. See tähendab sõidukile on paigaldatud tootja poolt kiiruse piiraja mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h.
NB! Ainult need T3b / EU167 / EURO4 tüübile vastavad T3b ATV-d võivad liikududa avalikel teedel 60 km/h kiirusega millel on vastav kiirus märgitud sõiduki registreerimistunnistusel.
Kiiruse piirajat 60 km/h pole võimalik sõidukilt eemaldada kui sõidukit kasutatakse tänava- või maanteeliikluses.

Mudeli nimi:

Tehase tähis:

EU tüübikinnitus:

Sõiduki seeria:

Sõiduki värvitoon:

Tootja:

Shopping Cart
Scroll to Top