Tootekood: CF125-11H-BLUE Kategooriad: , Sildid: ,
Kirjeldus
Mootorratas peidab endas 124.5 cm³ töömahuga vedelikjahutusega bensiinimootor. Mootori maksimaalne võimsus on 11kW / 10500rpm ja maksimaalne väändemoment 11Nm / 8500rpm.
125NK mudel sobib oma kasutajasõbralike omaduste poolest suurepärast igapäevaseks kasutuseks. 780mm istmekõrgus ja sõiduki kerge kaal aitavad säilitada stabiilsuse nii sõites kui manööverdades, mis on eriti oluline faktor linnas liigeldes.
Tehnilised andmed:
Pikkus x laius x kõrgus: 1990 x 800 x 1065mm
Teljevahe: 1360mm
Istme kõrgus: 780mm
Kliirens: 140mm
Tühimass: 142kg
Kütusepaagi maht: 12.5l
Mootori tüüp: ühe silindriline / vedelikjahutusega
Mootori töömaht: 124.5cc
Võimsus: 11kW/10500rpm
Maksimaalne pöördemoment: 11Nm/8500rpm
Toitesüsteem: EFI BOSCH
Süütesüsteem: ECU BOSCH
Ülekanne: 6 käiku
Pidurid ees/taga: ketaspidur Ø292mm / ketaspidur Ø220mm
Vedrustus ees/taga: 130mm töökäiguga