Kuumakse al. 4.68  / 12 kuud

Noco Genius1 1A 6V/12V Smart akulaadija

,

  55.00 

  SAADA PÄRING

  Tootekood: GENIUS1EU Kategooriad: , Sildid: ,

  Noco Genius1 1A 6V/12V Smart akulaadija

  GENIUS1 – edasiarendus NOCO G750 laadijast! See on 25% väiksem ja 35% võimsam, laadijat on lihtsam kasutada kui kunagi varem!
  Laadija on mõeldud 6V ja 12V pliiakudele, süvatühjenevatele akudele, happe-, geel-, AGM-, liitiumakudele. Töötemperatuur on -20° kuni +40° C.
  Täpne ja turvaline laadimine – integreeritud tmperatuurisensorid tuvastavad väliskeskkonna temperatuuri ning seadistab selle järgi laadimise, et vältida üle- ja alalaadimist.
  Laadijaga saad elule turgutada ka surnud akusid, millel pinge kukkunud 0-1V peale. Kui pinge täiesti kadunud on, saad kasutada Force Mode ´i, mis laseb manuaalselt laadimist alustada.
  Lihtne kasutada – ühenda laadija vooluvõrku ja seejärel aku külge, vali laadimisrežiim ja laadimine algab. Täisautomaatne, murevaba laadija aastaringseks kasutamiseks.
  Laadijal on ka aku taastamise režiim, mis tuvastab sulfatsiooni ja happe kihistumise ning taastab kadunud jõudluse, et aku kestaks kauem. Ühildub erinevate masinatega – autode, mootorrataste, muruniidukite, ATV-de, traktorite, veokite, SUV-de, paatide, klassikute, hot rod-idega jms.

  Pakendis sisaldub:
  • Genius1 laadija
  • Ühenduskaabel 217cm
  • Ühendusklambrid (3.2 cm laiuselt avanevad) koos M6 silmustega (kaabli pikkus 55cm)
  • Kasutusjuhend

  Akulaadijad, tootekood: GENIUS1EU

  Tootja:

  Shopping Cart
  Scroll to Top