Kuumakse al. 6.12  / 12 kuud

Noco Genius2 2A 6V/12V Smart akulaadija

,

  72.00 

  SAADA PÄRING

  Tootekood: GENIUS2EU Kategooriad: , Sildid: ,

  Noco Genius2 2A 6V/12V Smart akulaadija

  GENIUS2 – edasiarendus NOCO G1100 laadijast! See on 31% väiksem ja 82% võimsam, laadijat on lihtsam kasutada kui kunagi varem!
  Laadija on mõeldud 6V ja 12V pliiakudele, süvatühjenevatele akudele, happe-, geel-, AGM-, liitiumakudele. Töötemperatuur on -20° kuni +40° C.
  Täpne ja turvaline laadimine – integreeritud tmperatuurisensorid tuvastavad väliskeskkonna temperatuuri ning seadistab selle järgi laadimise, et vältida üle- ja alalaadimist.
  Laadijaga saad elule turgutada ka surnud akusid, millel pinge kukkunud 0-1V peale. Kui pinge täiesti kadunud on, saad kasutada Force Mode ´i, mis laseb manuaalselt laadimist alustada.
  Lihtne kasutada – ühenda laadija vooluvõrku ja seejärel aku külge, vali laadimisrežiim ja laadimine algab. Täisautomaatne, murevaba laadija aastaringseks kasutamiseks.
  Laadijal on ka aku taastamise režiim, mis tuvastab sulfatsiooni ja happe kihistumise ning taastab kadunud jõudluse, et aku kestaks kauem. Ühildub erinevate masinatega – autode, mootorrataste, muruniidukite, ATV-de, traktorite, veokite, SUV-de, paatide, klassikute, hot rod-idega jms.

  Pakendis sisaldub:
  • Genius2 laadija
  • Ühenduskaabel 217cm
  • Ühendusklambrid (3.2 cm laiuselt avanevad) koos M6 silmustega (kaabli pikkus 55cm)
  • Kinnitusklamber + rihm
  • 2 kruvi
  • Kasutusjuhend

  Akulaadijad, tootekood: GENIUS2EU

  Tootja:

  Shopping Cart
  Scroll to Top