Itaalia ekstra-neitsioliiviõli keraamiline Puglia Orange pudel Muraglia INTENSE FRUITY 500 ml (intensiivselt puuviljane)

,

  29.90 

  Availability: Laos

  Tootekood: 500-PUGLIA-AI Kategooriad: , Sildid: ,

  Itaalia ekstra-neitsioliiviõli keraamilises “Puglia Orange” pudelis “Muraglia INTENSE FRUITY” 500 ml (intensiivselt puuviljane)
  See ei ole mitte ainult peen Itaalia oliiviõli, vaid on ka kunstiteos teie köögis.
  Intensiivse puuviljase maitsega oliiviõli valmistatakse külmpressitud Coratina oliividest – see sort on pärit Itaalia Apuulia piirkonnast, kus asuvad Muraglia oliivisalud.
  Coratina oliivid on ainulaadsed selle poolest, et need sisaldavad kolm korda rohkem antioksüdante polüfenoole kui ükski teine ​​oliivisort. See annab oliiviõlile intensiivse maitse koos vürtsikate nootidega.
  Maitse on ülimalt hästi tasakaalustatud, ilma vürtsika kibeduseta, mis mõnikord tavaliste oliiviõlidega kaasneb.
  Iga Muraglia keraamiline pudel on käsitsi valmistatud ja käsitsi maalitud. See pudel kaitseb õli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.
  Koostis: 100% ekstra-neitsioliiviõli. Päritolumaa: Itaalia.

  Maitseained, tootekood: 500-PUGLIA-AI

  Shopping Cart
  Itaalia ekstra-neitsioliiviõli keraamiline Puglia Orange pudel Muraglia INTENSE FRUITY 500 ml (intensiivselt puuviljane)Itaalia ekstra-neitsioliiviõli keraamiline Puglia Orange pudel Muraglia INTENSE FRUITY 500 ml (intensiivselt puuviljane)
  29.90 

  Availability: Laos

  Scroll to Top