Grill Dreamfire Kamado Trendy Max

,

  1,320.70 

  Availability: Laos

  Kuumakse alates 36.14 €
  Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
  Tootekood: 15658 Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Dreamfire Kamado Trendy Max on oma hinnaklassis konkurentsitu. Siin on mõned Trendy Max funktsionaalsused ja lisad:

  Ekstratugev roostevabast terasest rest – Dreamfire Kamado Trendy Max grillil on erakordselt paksust roostevabast terasest rest, mis käitub sarnaselt malmile soojuse salvestamises. Antud restil on äärmiselt pikk eluiga tänu paksule materjalile. Roostevabasid reste on mugav puhastada ning need ei paindu ega sula.

  Roostevabad detailid – Trendy Max kamadol on kõrgkvaliteetsed 304 roostevabast terasest osad, sealhulgas siibrid, raam, käepide ja metallvööd. Roostevabast terasest osadega ei pea muretsema, et kamadol läheks juba mõne kuuga metallosad rooste.

  Puidust küljelauad riputuskonksudega – Eemaldatavad puidust küljelauad annavad grillile tööpinda, kuhu saab mugavalt asetada tarvikuid. Konksude otsa saab mugavalt riputada oma tangid, labidad, laastude lisamise vahendi ja palju muud.

  Ekstra paks ja tihe keraamika – Dreamfire Kamado Trendy Max keraamiline kere on tehtud ekstra paksust ja ekstra tihedast keraamikast, mis teeb Trendy Max eriti vastupidavaks ning paremini soojust hoidvaks kui teised kamado tüüpi grillid. Paks keraamika hoiab ka grilli välispinna jahedamana kui metallist grillidel, mis teeb omakorda kamado ka ohutumaks grillitüübiks.

  Ekstra efektiivne tihend kere ja kaane vahel – Kvaliteetne tihendamine tähendab, et kamado on ka aastate pärast täielikult õhukindel. Mis see tähendab? Tähendab, et grillis tuli kustub minutitega kui sulgeda ülemine ja alumine siiber – see on võrreldamatu teiste juhtivate kamado tootjatega.

  Suur valik lisatarvikuid saadaval – Dreamfire pakub palju erinevaid lisatarvikuid Dreamfire Kamado Trendy Max mudelile, mis teevad grillimise elamuse veelgi paremaks: küpsetusüsteemid, termomeetrid, katted jm.

  Spetsifikatsioon:
  Värv: Tumeroheline
  Küpsetusala diameeter: 61cm (24”)
  Grilli välidiameeter: 68.5m (27”)
  Garantii kuni 2 aastat

  Grillid, tootekood: 15658

  Lisainfo

  Tootja:

  Shopping Cart
  Grill Dreamfire Kamado Trendy MaxGrill Dreamfire Kamado Trendy Max
  1,320.70 

  Availability: Laos

  Scroll to Top

  Tootepäring

  Palun täida väljad.
  Toote nimetus ja URL lisatakse automaatselt päringule.