Grill Dreamfire Kamado Comfy Must

,

  1,099.00 

  Availability: Laos

  Kuumakse alates 29.94 €
  Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
  Tootekood: 15653 Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Grill Dreamfire Kamado Comfy Must

  Lase oma grillimiselamustel jõuda uute tasemeteni uue Comfy seeriaga. Kamado Comfy grillid on disainitud nägema välja modernsed ja maitsekad su kodu kõrval, üllatades samal ajal oma võimekusega. Mahlane liha, karamelliseeritud juurviljad, krõbedad küpsetised – Dreamfire Kamado Comfy grilliga on ainus limiit enda kujutlusvõime!

  Dreamfire Kamado Comfy on järgmiste lisade ja omadustega:

  Eksklusiivne kuusnurkadest koosnev välidisain – nüüd rohkemates värvides kui eal!
  Ära lepi igavate disainidega – meie oleme täiesti nõus, et grill on tagaaias lisaks küpsetusvahendile ka disainielement. Comfy mudelitega võib kindel olla, et kamado on unikaalse ja maitseka disainiga, aga samas ei anna hetkekski järgi kvaliteedi ega funktsionaalsuse poolelt.

  LUX PRO kahetasandiline küpsetussüsteem – Kaks tasandit, neli heavy-duty poolkuu roostevabast terasest resti, kaks keraamilist poolkuu kuumusehajutajaplaati ja mugavad käepidemed kogu süsteemi tõstmiseks – see teeb Dreamfire Kamado Comfy tõesti paindlikuks grilliks, kus saad kasutada reste ja kuumusehajutajaid kümnetes eri konfiguratsioonides.

  Ekstratugevad roostevabast terasest restid – Dreamfire Kamado Comfy grillil on erakordselt paksust roostevabast terasest restid, mis käituvad sarnaselt malmile soojuse salvestamises. Antud restidel on äärmiselt pikk eluiga tänu paksule materjalile. Roostevabad poolkuu reste on mugav puhastada ning need ei paindu ega sula.

  Roostevabast terasest ülemine siiber katusega – Comfy ülemisel siibril on pikk käepide koos kuumuskindla otsaga, mis tagab selle lihtsa ja ohutu kasutamise. Kvaliteetne roostevaba teras annab sellele suurepärase vastupidavuse ja vihmakatus teeb grilli väljas hoidmise muretuks aastaringselt. Olgu kui vihmane tahes õues, grill jääb seest kuivaks.

  Roostevabast terasest raam koos ekstra vastupidavate ratastega – Dreamfire Kamado Comfy komplektis on tugev roostevaba raam, millel on kvaliteetsed rattad, tänu millele on kamadol stiilne kodu ja seda saab hõlpsasti liigutada.

  Roostevabad detailid – Comfy kamadol on kõrgkvaliteetsed 304 roostevabast terasest osad, sealhulgas siibrid, raam, käepide ja metallvööd. Roostevabast terasest osadega ei pea muretsema, et kamadol läheks juba mõne kuuga metallosad rooste.

  Dreamfire Meatspotter 100 Bluetooth termomeeter – Meie Bluetooth termomeeter Meatspotter 100 annab grillijale meelerahu ning võimaluse tegeleda muude asjadega samal ajal, kui Comfy valmistab järjekordset maitsvat rooga. Kui toit on valmis või grilli sisetemperatuur muutub seadistatust, siis Meatspotteri app telefonis annab sellest teada. Tänu lihtsasti kasutatavale app’ile koostöös suure taustavalgusega ekraaniga teevad grillimiskogemuse mugavamaks kui eales varem. Grilli peal toimuvat saab jälgida telefonist grillist eemal ja samas grilli kõrval näeb temperatuure suure ekraani pealt.

  Grillikate – Dreamfire Kamado Comfy komplektis sisaldub kvaliteetne vihmakate, mis hoiab grilli puhtana ja kaitseb seda UV kiirguse, vihma, lume ja (õie)tolmu eest.

  Dreamfire tuharoop – Teeb grillist alumisest sahtlist tuha eemaldamise lihtsaks. Sobib hästi ka söe segamiseks grilli sees!

  Riputuskonksudega puidust küljelauad – Eemaldatavad puidust küljelauad annavad grillile tööpinda, kuhu saab mugavalt asetada tarvikuid. Konksude otsa saab mugavalt riputada oma tangid, labidad, laastude lisamise vahendi ja palju muud.

  Ekstra paks ja tihe keraamika – Dreamfire Kamado Comfy keraamiline kere on tehtud ekstra paksust ja ekstra tihedast keraamikast, mis teeb Comfy eriti vastupidavaks ning paremini soojust hoidvaks kui teised kamado tüüpi grillid. Paks keraamika hoiab ka grilli välispinna jahedamana kui metallist grillidel, mis teeb omakorda kamado ka ohutumaks grillitüübiks.

  Ekstra efektiivne tihend kere ja kaane vahel – Kvaliteetne tihendamine tähendab, et kamado on ka aastate pärast täielikult õhukindel. Mis see tähendab? Tähendab, et grillis tuli kustub minutitega kui sulgeda ülemine ja alumine siiber – see on võrreldamatu teiste juhtivate kamado tootjatega.

  Spetsifikatsioon:
  Värv: Must
  Kere välidiameeter: 56,5cm (22”)
  Kere sisediameeter: 50cm (20”)
  Resti diameeter: 47cm (19”)
  Küpsetusala ühel tasandil: 1735 cm2
  Küpsetusala kaheltasandil kokku LUX PRO süsteemiga: 3470 cm2
  5-aastane piiratud garantiiperiood
  Eksklusiivne kuusnurkse mustriga disain

  Grillid, tootekood: 15653

  Lisainfo

  Tootja:

  Shopping Cart
  Grill Dreamfire Kamado Comfy MustGrill Dreamfire Kamado Comfy Must
  1,099.00 

  Availability: Laos

  Scroll to Top

  Tootepäring

  Palun täida väljad.
  Toote nimetus ja URL lisatakse automaatselt päringule.