Grill Dreamfire Kamado Smokey II

,

  1,499.00 

  Availability: Laos

  Kuumakse alates 40.90 €
  Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
  Tootekood: 15651 Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Dreamfire Kamado Smokey II on unikaalne tippklassi kamado järgnevate omaduste ja lisadega:

  Kolmetasandiline uuendatud küpsetusüsteem LUX PRO – Kolm tasandit koos lisatasandiga kõige alumisel korrusel perfektse pruunistamise jaoks. 6 heavy-duty poolkuu roostevabast terasest resti, kaks keraamilist poolkuu deflektorplaati ja mugavad käepidemed kogu süsteemi tõstmiseks – see teeb Dreamfire Kamado Smokey II tõesti paindlikuks grilliks, kus saad kasutada reste ja deflektoreid kümnetes eri konfiguratsioonides.

  Innovatiivne siiber roostevabast terasest – Dreamfire Kamado Smokey II tuleb nüüd uhiuue ülemise siibri disainiga, mis on disainitud hoidmaks sademeid grillist väljas ja sealjuures annab konkurentsitult parima kontrolli grilli üle. Siiber tuleb kuumakindla otsikuga, tagamaks muretu kuumuse reguleerimise.

  Suitsutuslaastu ja -klotsi lisamise ava keres – Enam ei ole tarvis avada oma grilli kaant ja võtta grillist välja kogu restisüsteem vaid selleks, et lisada suitsutuslaastu. Seda saab mugavalt teha läbi spetsiaalse avause Dreamfire Kamado Smokey II keres. Tänu sellele püsib niiskus, suits ja loomulikult ka kuumus grilli sees ja ei lähe asjatult kaduma.

  Roostevabast terasest söekorv – Dreamfire Kamado Smokey II komplektis sisaldub lihtsalt kasutatav söekorv, tänu millele saab mugavalt lahti üleliigsest tuhast söe vahel ja kindlustada söele perfektne õhuvool. Enne Smokey II kasutamist tõsta söekorv grillist välja, raputa tuhk ja pisike söepuru välja ning aseta korv tagasi grilli sisse. Söekorviga ei teki iial probleemi, et söerest oleks tuhakihi all, mis hoiaks sütt efektiivselt põlemast.

  Dreamfire Meatspotter 100 Bluetooth termomeeter – Meie Bluetooth termomeeter Meatspotter 100 annab grillijale meelerahu ning võimaluse tegeleda muude asjadega samal ajal, kui Smokey II valmistab järjekordset maitsvat rooga. Kui toit on valmis või grilli sisetemperatuur muutub seadistatust, siis Meatspotteri app telefonis annab sellest teada. Tänu lihtsasti kasutatavale app’ile koostöös suure taustavalgusega ekraaniga teevad grillimiskogemuse mugavamaks kui eales varem. Grilli peal toimuvat saab jälgida telefonist grillist eemal ja samas grilli kõrval näeb temperatuure suure ekraani pealt.

  Mitmeosaline keraamiline tulepesa – Dreamfire Kamado Smokey II on unikaalse mitmeosalise tulepesaga, mis on juba tehases monteeritud ning mugavalt metallraami sisse asetatud. Mitmeosaline tulepesa talub suuri temperatuurimuutuseid, tänu millele ei pea enam iial muretsema sisemise keraamika purunemisele nagu klassikalisel kamadol. Metallraam teeb mugavaks tulepesa grillist välja tõstmise juhul, kui grilli on vaja transportida või põhjalikult puhastada.

  Ekstratugevad roostevabast terasest restid – Dreamfire Kamado Smokey II grillil on erakordselt paksust roostevabast terasest restid, mis käituvad sarnaselt malmile soojuse salvestamises. Antud restidel on äärmiselt pikk eluiga tänu paksule materjalile. Roostevabad poolkuu reste on mugav puhastada ning need ei paindu ega sula.

  Roostevabad detailid – Smokey II kamadol on kõrgkvaliteetsed 304 roostevabast terasest osad, sealhulgas siibrid, raam, käepide ja metallvööd. Roostevabast terasest osadega ei pea muretsema, et kamadol läheks juba mõne kuuga metallosad rooste.

  Roostevabast terasest raam koos ekstra vastupidavate ratastega – Dreamfire Kamado Smokey II komplektis on tugev roostevab raam, millel on kvaliteetsed rattad, tänu millele on kamadol stiilne kodu ja seda saab hõlpsasti liigutada.

  Ekstra paks ja tihe keraamika – Dreamfire Kamado Smokey II keraamiline kere on tehtud ekstra paksust ja ekstra tihedast keraamikast, mis teeb Smokey II eriti vastupidavaks ning paremini soojust hoidvaks kui teised kamado tüüpi grillid. Paks keraamika hoiab ka grilli välispinna jahedamana kui metallist grillidel, mis teeb omakorda kamado ka ohutumaks grillitüübiks.

  Ekstra efektiivne tihend kere ja kaane vahel – Kvaliteetne tihendamine tähendab, et kamado on ka aastate pärast täielikult õhukindel. Mis see tähendab? Tähendab, et grillis tuli kustub minutitega kui sulgeda ülemine ja alumine siiber – see on võrreldamatu teiste juhtivate kamado tootjatega.

  Puidust küljelauad riputuskonksudega – Eemaldatavad puidust küljelauad annavad grillile tööpinda, kuhu saab mugavalt asetada tarvikuid. Konksude otsa saab mugavalt riputada oma tangid, labidad, laastude lisamise vahendi ja palju muud.

  Vihmakate – Dreamfire Kamado Smokey II komplektis sisaldub kvaliteetne vihmakate, mis hoiab grilli puhtana ja kaitseb seda UV kiirguse, vihma, lume ja (õie)tolmu eest.

  Suitsutuslaastu lisamise vahend ja tuharoop – Komplektis on metallist spetsiaalne tuharoop alt mugavaks tuha eemaldamiseks ning spetsiaalne vahend suitsutuslaastude lisamiseks kere avausse.

  Lihtne monteerida – Dreamfire Kamado Smokey II on suures osas eelmonteeritud pakendis, mis tähendab, et grillile peab panema vaid raami kokku ning keerama käepideme ja küljelauad külge. Kõik muu on juba eelmonteeritud ehk grill saab kokku juba alla 30 minutiga.

  Dreamfire Kamado Smokey II on sobilik terrassidele ja koduaedadesse ning see on ühtlasi kõige populaarsem kamado suurus. Sel grillil on võimalik valmistada näiteks ~14-16 sea sisefileed korraga, mis on suure pere jaoks piisav, kel käivad tihti külalised või muul põhjusel vaja suuremat kogust toitu korraga valmistada (12-15+ inimest). Grillil on piisavalt ruumi, et valmistada korraga liha, juurvilju ja muid kõrvalroogasid. Smokey II sobib ideaalselt ka väiksematesse restoranidesse ja baaridesse.

  Dreamfire Kamado Smokey II ekstra paks keraamiline kere hoiustab efektiivselt niiskust ja suitsu, tänu millele jääb toit eriti pehme ja maitsev. Kere püsib väljast jahedam kui tavalisel grillil ning on seetõttu ka ohutum. Tänu paksule keraamikale on Dreamfire Kamado Smokey II ideaalne kasutamiseks kasvõi südatalvel kõva pakasega. Dreamfire Kamado Smokey II hoiab stabiilset temperatuuri pikki tunde ilma erilist reguleerimist vajamata – suitsuta sinki või küpseta rebitud liha korraga kuni 20 tundi ilma mureta. Kuna Smokey II on eriti soojusefektiivne, siis grill säästab võrreldes tavagrilliga kordades rohkem sütt. Grilli ovaalne kuju teeb sisemise õhuvoolu küpsetamise jaoks ideaalseks.

  Spetsifikatsioon:

  Värv: Night Sky (Öine taevas)
  Kere välidiameeter: 56,5cm (22”)
  Kere sisediameeter: 50cm (20”)
  Resti diameeter: 47cm (19”)
  Küpsetusala ühel tasandil: 1735 cm2
  Küpsetusala kolmel tasandil kokku LUX PRO süsteemiga: 5205 cm2
  5-aastane piiratud garantiiperiood
  Eksklusiivne sileda kerega disain

  Grillid, tootekood: 15651

  Lisainfo

  Tootja:

  Grill Dreamfire Kamado Smokey IIGrill Dreamfire Kamado Smokey II
  1,499.00 

  Availability: Laos

  Scroll to Top

  Tootepäring

  Palun täida väljad.
  Toote nimetus ja URL lisatakse automaatselt päringule.