Grill Dreamfire Kamado Trendy Classic

,

  799.00 

  Availability: Laos

  Kuumakse alates 21.78 €
  Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
  Tootekood: 15657 Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Dreamfire Kamado Trendy Classic on oma hinnaklassis konkurentsitu. Siin on mõned Trendy Classic funktsionaalsused ja lisad:

  Ekstratugev roostevabast terasest rest – Dreamfire Kamado Trendy Classic grillil on erakordselt paksust roostevabast terasest rest, mis käitub sarnaselt malmile soojuse salvestamises. Antud restil on äärmiselt pikk eluiga tänu paksule materjalile. Roostevabasid reste on mugav puhastada ning need ei paindu ega sula.

  Roostevabad detailid – Trendy Classic kamadol on kõrgkvaliteetsed 304 roostevabast terasest osad, sealhulgas siibrid, raam, käepide ja metallvööd. Roostevabast terasest osadega ei pea muretsema, et kamadol läheks juba mõne kuuga metallosad rooste.

  Puidust küljelauad riputuskonksudega – Eemaldatavad puidust küljelauad annavad grillile tööpinda, kuhu saab mugavalt asetada tarvikuid. Konksude otsa saab mugavalt riputada oma tangid, labidad, laastude lisamise vahendi ja palju muud.

  Ekstra paks ja tihe keraamika – Dreamfire Kamado Trendy Classic keraamiline kere on tehtud ekstra paksust ja ekstra tihedast keraamikast, mis teeb Trendy Classic eriti vastupidavaks ning paremini soojust hoidvaks kui teised kamado tüüpi grillid. Paks keraamika hoiab ka grilli välispinna jahedamana kui metallist grillidel, mis teeb omakorda kamado ka ohutumaks grillitüübiks.

  Ekstra efektiivne tihend kere ja kaane vahel – Kvaliteetne tihendamine tähendab, et kamado on ka aastate pärast täielikult õhukindel. Mis see tähendab? Tähendab, et grillis tuli kustub minutitega kui sulgeda ülemine ja alumine siiber – see on võrreldamatu teiste juhtivate kamado tootjatega.

  Suur valik lisatarvikuid saadaval – Dreamfire pakub palju erinevaid lisatarvikuid Dreamfire Kamado Trendy Classic mudelile, mis teevad grillimise elamuse veelgi paremaks: küpsetusüsteemid, termomeetrid, katted jm.

  Spetsifikatsioon:
  Värv: Tumeroheline
  Küpsetusala diameeter: 48cm (19”)
  Grilli välidiameeter: 56cm (22”)
  Garantii kuni 2 aastat

  Grillid, tootekood: 15657

  Lisainfo

  Tootja:

  Shopping Cart
  Grill Dreamfire Kamado Trendy ClassicGrill Dreamfire Kamado Trendy Classic
  799.00 

  Availability: Laos

  Scroll to Top

  Tootepäring

  Palun täida väljad.
  Toote nimetus ja URL lisatakse automaatselt päringule.